4. Швидкість тіла збільшилася від 10 м/с до 54 км/год. Як змінилася кінетична енергія

тіла?Допоможіть будь ласка хто небудь.​

Ответы на вопрос

Отвечает Орлов Влад.

Ответ:

Объяснение:

V₂ = 54 км/ч  =  15 м/с

Была энергия:

E₁ = m·V₁²/2

Стала:

E₂ = m·V₂²/2

Находим отношение:

E₂/E₁ = (V₂/V₁)² = (15/10)² = 1,5² = 2,25

Энергия увеличилась в 2,25 раза