Вкладник поклав до банку 1000 грн під 16% річних. Скільки грошей отримає вкладник через 2 роки ?

Помогти срочно решить​

Ответы на вопрос

Отвечает Белая Лилия.

Вкладник поклав до банку 1000 грн під 16% річних. Скільки грошей отримає вкладник через 2 роки?

Примітка. Якщо формула складних відсотків є невідомою, то можна розв'язати цю задачу наступним чином:

1) \ 1000 \cdot \dfrac{16}{100}=160 (грн) — прибуток за перший рік.

2) \ 1000 + 160 = 1160 (грн) — отримає вкладник через 1 рік.

3) \ 1160 \cdot \dfrac{16}{100} = 185,6 (грн) — прибуток за другий рік.

4) \ 1160 + 185,6=1345,6 (грн) — отримає вкладник через 2 роки.