Яку силу Слід прикласти Щоб утримувати корок у стані спокою корок масою 120 г отримують під водою


Ответы на вопрос

Отвечает Резниченко Максим.

Ответ: 3,8 Н

Объяснение:

рк=240 кг/м^3

рв=1000 кг/м^3

m=0,12 кг

F-?

Вертикально діють 3 сили:

тяжіння (Fт=mg=0,12*10=1,2 Н)

Архімедова (Fa=pв*g*V=pв*g*m/pк=1000*10*0,12/240=5 Н)

і та, яку шукаємо (F=Fa-Fт=5-1,2=3,8H)