Мотоцикліст проїхав за 2 год по прямому шосе 150 км, а за наступну годину - 60 км у зворотному

напрямку. Визначте модуль середньої швидкості переміщення за весь час поїздки.​

Ответы на вопрос

Отвечает Говоруха Поля.

Ответ:

Объяснение:

Перемещение:

S = 150 - 60 = 90 км

Время:

t = 2 + 1 = 3 ч

Модуль средней скорости:

Vcp = S / t = 90 / 3 = 30 км/ч