Незнайко та його друзі-малюки летять на повітряній кулі. Обчисліть архімедову силу, що діє на кулю,

якщо її об’єм становить 0,2 м3. Знайдіть масу повітряної кулі, якщо загальна маса малюків 100 г.

Ответы на вопрос

Отвечает Максутова Фериде.

Ответ:

Объяснение:

Пусть плотность воздуха:

ρ = 1,3 кг/м³

Сила Архимеда:

Fₐ = ρ·g·V = 1,3·10·0,2 = 2,6 Н

Сила тяжести малышей вместе с воздушным шаром:

F = m·g = 10·m

Приравняем:

F = Fₐ

10·m = 2,6

m = 2,6 / 10 = 0,26 кг    или 260 г

Тогда масса шара:

m шара = 260 - 100 = 160 г