Пожалуйста помогите ! похилою площиною завдовжки 1 м рівномірно піднімають тіло масою 2 кг на

висоту 20 см ККД похилої площини становить 80% визначте силу яку потрібно прикласти до тіла

Ответы на вопрос

Отвечает Черкасова Екатерина.

Відповідь:

5 Н

Пояснення:

ККД це відношення корисної роботи до виконаної роботи. η=Акор/Апов

Повна робота- це робота сили, яку ми прикладаємо до вантажу Апов=Fl, де F- ця сила, l- довжина похилої площини

Тоді корисна робота- зміна потенціальної енергії тіла, тобто Акор=mgh.

m-маса вантажа, h-висота похилої площини.

Підставимо всі формули у попередню.

η=mgh/Fl, F=mgh/ηl=2 кг*10 Н/кг*0.2м/1м*0.8=5 Н