Помогите, пожалуйста, с задачей по термодинамике. За 1 год холодильник перетворює 3,6 кг води з

початковою температурою 20 градусів Цельсія на лід з температурою 0 градусів Цельсія. Яку потужність споживає холодильник від електромережі, якщо з нього щосекунди виводиться в навколишнє середовище 840 Дж теплоти?

Ответы на вопрос

Отвечает Ердан Дана.

Ответ:

Объяснение:

1)

Остывает вода до 0°С:

Q₁ = c·m·Δt = 4200·3,6·20 ≈ 302 000 Дж

2)

Вода превращается в лед:

Q₂ = λ·m = 3,3·10⁵3,6 ≈ 1 200 000 Дж

3)

Холодильник отдал

Q = 302 000 + 1 200 000 ≈ 1 500 000 Дж

4)

Учтем:

Q' = 840·3600 = 3 020 000 Дж

Тогда мощность от сети:

N = (Q' - Q) / t = (3 020 000 - 1 500 000) / 3600 ≈ 400 Вт