3. Швидкість звуку у повітрі при 15ºС становить 340 м/с, а середня швидкість руху кулі 800 м/с. На

скільки секунд відстає звук від кулі на відстані 1200 м?

Ответы на вопрос

Отвечает Ковалёва Катя.

Ответ:

Объяснение:

Знайдемо час, за який звук пройде шлях

t1 = S / U1 = 1200/340 = 3,53 c

Знайдемо час, за який куля пройде шлях  

t2 = S / U2 = 1200/800 = 1,5 с

Тепер знайдемо на скільки секунд відстає звук від кулі  

t2-t1 = 3,53-1,5 = 2,03 с