Помогите пожалуйста!!! Собака біжить за велосипедистом прямолінійною ділянкою шосе. Рух

велосипедиста описується рівнянням xl = 25 + 7t , а рух собаки — рівнянням х2 = -35 + 12t . Опишіть обидва рухи (укажіть тип кожного руху і значення величин, що його характеризують, побудуйте графіки рухів. Чи наздожене собака велосипедиста? Якщо наздожене, то коли і де це відбудеться?

Ответы на вопрос

Отвечает Виноградов Кирилл.

Ответ:

Объяснение:

Общее уравнение движения:

X = X₀ + V·t

Начальные координаты:

У велосипедиста X₀₁ = 25 м

У собаки X₀₂ = - 35 м

Скорости:

У велосипедиста V₁ = 7 м/с

У собаки V₂ = 12 м/с

Предположим, что собака догнала велосипедиста:

X₁ = X₂

25 + 7·t = - 35 + 12·t

5·t = 60

t = 12 c   -   время встречи

X = 25 + 7·12 = 109 м     -  точка встречи

Строим графики: