Яка глибина колодязя, якщо камінь долетів до його дна за 2 с ?


Ответы на вопрос

Отвечает Аймахан Акниет.

Дано

t=2 c

g=10 м/с²

h-?

Решение :

h=g*t²/2

h=10*(2)²/2=20 м

Ответ :h=20 м