Танк масою 46 т створює на грунт тиск 92 кПа. якою є опорна площа однієї з гусениць Одна умова

розписати подіях ​

Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Алика.

Ответ: 5м2

Объяснение:

Дано:

m=46 т = 46000кг

p= 92 кПа= 92000 Па

S-?

Знайдемо силу тяги:

Fт.=m*g  где g=10Н/кг

F=46000кг*10Н/кг=460000 Н  

Тиск обчислюється за формулою p = F / S, де p - тиск, F - сила, що діє на поверхню, і S - площа поверхні, звідси опорна площа

S=F/p

S=460000Н/92000Па=5 м2