Визначте напругу на ділянці телеграфної лінії, якщо опір цієї ділянки 6 Ом, а сила струму, що

живить коло, 0,008А.

Ответы на вопрос

Отвечает Игиликова Арайлым.

Ответ:

48 мВ

Объяснение:

R = 6 Ом

I = 0.008 A

U - ? - напряжение

-------------------------------

По закону Ома

U = I · R = 0.008 · 6 = 0.048 (В) = 48 мВ