За який час швидкісті тіла зростез 5м/с до 8м/ ,якщо воно рухається з прискоренням 0,5м/с2​


Ответы на вопрос

Отвечает Базарнов Илья.

Дано: Vo=5 м/с;  V=8 м/с;  a=0,5 м/с²; t - ?

--------------------------------------

a=(V-Vo)/t

t=(V-Vo)/a

t=(8 - 5) (м/с)/0,5 (м/с²)=3/0,5=30/5=6 c.

Ответ: за 6 с.