5. Визначте напругу на кінцях провідника, опір якого 25 Ом, якщо сила струму в провіднику 2 A.


Ответы на вопрос

Отвечает Портнов Вадим.

Ответ:

U=50(В)

Объяснение:

I=2(A)

R=25(Om)

U=I•R

U=2•25=50(B)