Автомобіль першу половину шляху проїхав 40км а другу половину 60 кс зн середню швидкість​


Ответы на вопрос

Отвечает Исянова Алсу.

Ответ:

Нехай загальний час витрачений на шлях T = 2x, тоді першу половину шляху x він проїхав зі швидкістю  \frac{40}{x} км/год, а другу зі швидкістю

\frac{60}{x} км/год.

(\frac{40}{x}+\frac{60}{x}) / 2 = \frac{50}{x} (км/год) - середня швидкість