Під дією сили 0,27 голка створити тиск 9000 кПд знайти площу вістря голки​


Ответы на вопрос

Отвечает Косарев Никита.

Відповідь:

30*10^-9м^2

Пояснення:

Тиск голки можна знайти за цією формулою: p=F/S, S=F/p=0.27 Н/9*10^6 Па=30*10^-9м^2