на дні басейну розташований круглий отвір закритий пробкою радіусом 5 см. Яку силу потрібно

прикласти до пробки щоб витягти її з отвору якщо висота води у басейні дорівнює 2 метри​

Ответы на вопрос

Отвечает Узенюк Елизавета.

Ответ:

≈ 157 Н

Объяснение:

R = 5 см = 0,05 м

h = 2 м

ρ = 1000 кг/м³ - плотность воды

g = 10 Н/кг - ускорение свободного падения

F - ? - сила, потребная для вытягивания пробки

-------------------------------------------------

S = πR² - площадь пробки

р = ρgh - давление на дне бассейна

F = p · S

F =  ρgh · πR² = 1000 · 10 · 2 · 3.14 · 0.05² ≈ 157 (H)