Визначте масу алюмінію, що нагрівається на 40 °С, отримавши кількість теплоти 27,6 кДж.


Ответы на вопрос

Отвечает Кучерук Сергей.

Ответ:

Q=cmΔt

m=Q/cΔt, c(алюминий) = 920 Дж/ кг °c

m=27600/(920*40)=0,75 кг

Объяснение: