1 гектар (га) жер ауданының әр қабырғасы 100 м-ге тең екені белгілі. 1 км2 қанша гектарға тең?​


Ответы на вопрос

Отвечает Андрієшин Олег.

Ответ:

1км^2=1000000м^2=10000гектар

25м*40м=100м^2=1гектар=0.0001км^2