Поможіть будь ласка "яку механічну роботу потрібно виконати піднімаючи вантаж 500кг на висоту 3 м?"​


Ответы на вопрос

Отвечает Самегова Сабина.

Ответ:

15 кДж

Объяснение:

m=500 кг    h=3 м    g=10 Н/кг   A=?

===

A=F*h=m*g*h=500*10*3=15000 Дж

==============