Поезд 30 секундта 72 км/саг жылдамдыкпен бркалыпты козгалады.осы уакыт ишмнде поезд канша уакт жол

журди? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Носкова Соня.

Ответ:

t-30

V-72

S-?

V=s/t S=v×t

s=72×30 =2160