Скільки вийде цукерок на 15 грн, якщо їхня ціна за 1 кг 97 грн​


Ответы на вопрос

Отвечает Ястребов Кирилл.

82 цукерки непевно я не розумію

Отвечает Ермакова Ульяна.

Ответ:

коробка - х грн.,

цукерки - (х+11),

х + х+11 = 15,

2х = 15 - 11,

2х = 4,

х = 2 грн. - варт. коробки,

х+11 = 2+11 = 13 грн. - варт. цукерок

Объяснение: