З якою силою діє електричне поле 300 н/Кл на заряд 6мкКл​


Ответы на вопрос

Отвечает Байдацький Денис.

E=\frac{F}{q}

F= q*E

СИ: 6*10^{-6}Кл

F = 6*10^{-6} * 300= 1800 * 10^{-6} = 1,8 * 10^{-3} Н

Ответ: 1,8 * 10^{-3} Н