Арқан 3 кН жүктемені көтереді. Егер арқанға массасы 0,5 т жүк ілетін болсақ,ол үзіледі ме?​


Ответы на вопрос

Отвечает Акмурзанов Алмас.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

T = 3 кН

m = 0,5 т = 500 кг

_____________

F - ?

Сила тяжести груза:

F = m·g = 500·10 = 5 000 Н   или  5 кН

T < F       (3 < 5)

Канат порвется.