Тіло падає 80м. Визначте час падіння та швидкість в момент приземлення​


Ответы на вопрос

Отвечает Чижук Дарья.

Vo=O м./с

g=10

h=80 м

2

h=Vo*t+g/2*t

2

t=2h/g

2

h =160/10 =16c

h=4