Автомобіль рухається зі швидкістю 45 км/год. Який шлях він проходить за 1 секунду?


Ответы на вопрос

Отвечает Карякина Полина.

Ответ:

45 км=45000м ÷60=750÷60=

12,5 метрів в секунду