По мідному провіднику довжиною 50 м і площею поперечного перерізу 0,2 мм2 тече струм . Визначте

визначте силу струму в провіднику, якщо напруга на його кінцях 6 В. Питомий опір міді 1,7 10-8 Ом м.

Ответы на вопрос

Отвечает Распопов Егор.

Ответ:

Объяснение:

L=50 м

S= 0,2 мм^2

U= 6 В.

p= 1,7 10-8 Ом м. = 0.017 Ом*мм^2/м

I=?

R= p*L/S = 0.017 *50 / 0.2 = 4.25 Ом

I = U/R=6/4.25 == 1.4 А