ДАМ 50 баллов Камінь кинутий під кутом до горизонту, досягнув найбільшої висоти 20 м.Знайдіть час

підйому каменю.​

Ответы на вопрос

Отвечает Дворянский Дима.

t =  \sqrt{ \frac{2gh}{g }  }  =  \sqrt{ \frac{2 \times 10 \times 20 }{10} }  = 2 \: sec