По круговому витку радіусом R=4см тече струм /=4A. Знайти напружність Н магнітного поля в центрі

витка.

Ответы на вопрос

Отвечает Жданова Аня.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

R = 4 см = 4·10⁻² м

I = 4 А

_______________

Н - ?

H = I / (2·R)

H = 4 / (2·4·10⁻²) = 50 А/м