БУДЬ ЛАСКА ДУЖЕ ТЕРМІНОВО Укажіть який діаметр має диск під час обертання якого виникає

доуентрове прискорення 2м/с^2 якщо лінійна швидкість точок по краю диска 0,4 м/с​

Ответы на вопрос

Отвечает Журавлёв Антон.

Ответ:

0.8 м

Объяснение:

{а=V^2/R

{W=V/R

{V^2=Ra

{V=RW

(RW)^2=Ra

R^2×W^2=Ra

R^2/R=a/W

R=a/W=2/5=0.4(м) радиус

d=2R=2×0.4=0.8(м) диаметр