При рівномірному підніманні вантажу на 10м виконано роботу 1кДж. Яка вага вантажу? Яка його маса?​


Ответы на вопрос

Отвечает Ершова Диана.

Ответ:

А=mgh, 1000=m*10*10, m=10кг, mg=10*10=100 H