50 БАЛОВ физика 8 класс ай нид ХЕЛП Обчисліть кількість теплоти, потрібну для нагрівання: а)

алюмінієвої лож-ки масою 50 г від 20 до 90 °С; б) 1,5 л води від 20 °C до 100 °С (воду на-грівають у залізній каструлі масою 1,5 кг).​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Анастасия.

Ответ:

а) Q=cmΔt=0,92*50*70=3220 Дж

б) Q=Q1+Q2

Q1= с1m1(t2-t1)= 4600*1,5*80= 552000Дж =552кДж(це на каструлю)

m2=ρ*V=1.5 кг

Q2=c2m2(t2-t1)= 4200*1,5*80=504000 Дж= 504кДж (це вода)

Q=1056 кДж