Срочно! Автомобіль рухається рівноприскорено з початковою швидкістю 5 м/с, та прискорення 2 м/с²

, за який час він пройде шлях 1 км.

Ответы на вопрос

Отвечает Селезенева Света.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V₀ = 5 м/с

a = 2 м/с²

S = 1 км = 1000 м

______________

t - ?

Путь:

S = V₀·t + a·t²/2

1000 = 5·t + 2·t²/2

Получили квадратное уравнение:

t² + 5·t - 1000 = 0

D = 5² + 4·1·1000 = 4 025

√ (D) = √ (4025) ≈ 63,4

t₁,₂ = (-5 ±63,4) / 2

t₁ = (-5 - 63,4) / 2   - не годен

t₂ = (-5 + 63,4) / 2 ≈ 29 c