Тіло масою 8 кг змінило швидкість з 5 м/с до 3 м/с визначити зміну імпульсу цього тіла?​


Ответы на вопрос

Отвечает Котикова Вилияна.

Ответ: импульс уменьшился 8*5=40кг*м/с до 8*3=24кг*м/с или на 40-24=16кг*м/с.

Объяснение: