Матеріальна точка рухается зі швидкістю V=2+3t , м/с. Знайдіть початкову швидкість, прискорення,

швидкість через 3с від початку руху. ПЖ срочно нужно пацанчики и девченочни виручайте!

Ответы на вопрос

Отвечает Голубев Илья.

Ответ:

Объяснение:

Общее уравнение скорости:

V(t) = V₀ + a·t

В нашей задаче:

V(t) = 2 + 3·t

Тогда:

V₀ = 2 м/с

a = 3 м/с²

V(3) = 2 + 3·2 = 8 м/с