Подайте в метрах за секунду:18 кілометрів за годину ,108 кілометрів за хвилину,72 сантиметрів за

хвилину.пжж срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Савченко Сева.

Ответ:

Объяснение:

18000/3600=5м/сек

108000/60=1800м/сек

0,72/60=0,012м/сек