СРОЧНООООООО!!!! Скільки на алюмінієвому заводі витрачається електричної енергії на отримання

кожної тони алюмінію? Електроліз ведеться з напруги 850 В, а ККД установки становить 80%.​

Ответы на вопрос

Отвечает Хан Димаш.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m = 1 т = 1000 кг

U = 85 В

КПД = 80%;     η = 0,80

k = 0,093·10 ⁻⁶ кг/Кл

__________________

А - ?

m = k·I·t

I = m / (k·t)

P = U·I / η = U·m / (η·k·t)

A = P·t = U·m / (η·k) = 850·1000 / (0,80·0,093·10 ⁻⁶) ≈ 11·10¹² Дж