Тіло рухається так, що його координата змінюються згідно рівняння: x = t + 2t^2. Знайти швидкість

тіла в момент часу t = 3 секунди. срррооочччнннооо

Ответы на вопрос

Отвечает Искаков Айсултан.

Ответ:

Объяснение:

x(t) = t + 2·t²

Скорость - первая производная:

V(t) = x' = 1 + 4·t

V(3) = 1 + 4·3 = 13 м/с