Літак пролетів над південним полюсом і перемістився на 200км на північ,після цього він пролетів ще

200км на захід,на яку відстань від південого полюса відхилився літак? СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Заверуха Богдан.

Ответ:

Объяснение:1) 5-2=3 (часа) разница во времени, за которую пролетел 2640 км

2) 2640:3=880 (км/ч) - скорость

3) 5*880=4400 (км) - пролел в репвый день

4) 2*880=1760 (км) - пролете во второй день