До короткого плеча важеля підвісили вантаж масою 12 кг. Яку силу треба прикласти до довгого плеча,

довжина якого в 4 рази більша, щоб важіль перебував у рівновазі? Масу важеля не враховуйте

Ответы на вопрос

Отвечает Котов Егор.

Ответ:

в 30 Н

Объяснение:

F1=m*g=12*10=120H  а ми знаємо , що по 3 законуНьтона, дія  має дорівнювати протидії і ричага б не було, то F2 теж би дорівнювала 120Н, а користуючись законом Архімеда, який говорить, що прикладена сила зменшується пропорційно довжині ричага, то для рівноваги системи треба прикласти силу в 4 рази меншу  , 120:4=30