Спортсмен пробіг дистанцію 2 км за 4 хв 10 с. З якою швидкістю біг спортсмен?


Ответы на вопрос

Отвечает Наврузов Магомед.

Ответ:

v = 2000/ 250 = 8 м / сек

Объяснение:

v = l /t

t = 4 хв 10 с = 250 c

l = 2 км = 2000 м