Два друга, Петрик і Вовчик, живуть на відстані 900м один від одного. Вони вийшли одночасно зі своїх

будинків і рухаються назустріч один одному. Петрик – зі швидкістю 1,4 м/с, а Вовчик – зі швидкістю 1,6 м/с. Разом з Петриком вибіг його пес Рекс. Рекс весь час бігає між друзями –добігає до Вовчика, миттєво повертає, біжить до Петрика. Добігає до Петрика, миттєво повертає, біжить до Вовчика. І так весь час. Швидкість Рексу 4м/с. Яку відстань пробіжить Рекс до моменту зустрічі друзів? Ваша відповідь Надіслати

Ответы на вопрос

Отвечает Мамаева Екатерина.

Ответ:

75 раз

Объяснение:

1/6 +1/4=3

900/3=300

300/4=75