Автобус за перші 5 хв проїхав 12 км.Який шлях він проїде за 0.5 год такою самою швидкістю?​


Ответы на вопрос

Отвечает Филатова Арина.

Ответ: 72 км

Объяснение:

V=12/5=2.4 км/хв

t= 0.5 годин= 30 хв

S= 2.4×30=72 км