Яка кількість теплоти виділиться при охолодженні 100г гасу від 40°С до 20°С​


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Сергей.

Ответ:

Q=4200

Объяснение:

Q=c*m*(to-tk)

Q=0.1*2100*(40-20)=4200Дж

100г=0.1кг