2.Провідник із струмом. А поміщений в однорідне магнітне поле з індукцією 0,5 Tл. Кут між напрямом

струму та напрямом магнітної індукції дорівнює 30°. Визначити активну довжину провідника, якщо поле діє на нього з силою 0,2 Н.

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Даня.

Ответ:

Дано:

L = 0,5 м

В = 0,5 Тл

I = 2 А

альфа = 90*

____________

F - ?

Решение:

F = B*I*L*sin(альфа)

F = 0,5 Тл*2А*0,5м*sin90* = 0,5 Н

или же

дано:

L = 0,5 м

В = 0,5 Тл

I = 2 А

альфа = 90 *

____________

F -?

Рішення:

F = B * I * L * sin (альфа)

F = 0,5 Тл * 2А * 0,5 м * sin90 * = 0,5 Н

Объяснение: