Яка кількість теплоти потрібна для плавлення золотої прикраси масою 10 г, яку взято при температурі

плавлення? Заздалегідь дякую!​

Ответы на вопрос

Отвечает Мальцев Андрей.

m=10г=0.01кг

λ=67*1000дж/кг

t=?

-------------

t=λ*m

t=67*1000*0.01=670