Знайдіть довжину хвилі електромагнітного випромінювання енергія кванта якого дорівнює енергії

спокою електронів ​

Ответы на вопрос

Отвечает Скляренко Славик.

Ответ:

Объяснение:

1)

Энергия покоя электрона:

E₀ = m·c²                 (1)

2)

Энергия кванта:

ε = h·c / λ                (2)

3)

Приравняем:

E₀ = ε

m·c² = h·c / λ

m·c = h / λ

λ = h / (m·c)

λ = 6,63·10⁻³⁴ / (9,1·10⁻³¹·3·10⁹) ≈ 0,24·10⁻¹² м     или    0,24 пм