Літак пролетів 128км за 1.2год.З якою швидкістю летів літак ?​


Ответы на вопрос

Отвечает Лазаров Альберт.

Ответ:

107 км/год

Объяснение:

v = s/t

s = 128

t = 1.2

v = 128/1.2 = 107 км/год