Теңдеуді шешіп беріңдерш пж 18 бал берем 3×X+(45+33)=108​


Ответы на вопрос

Отвечает Томишинець Єгор.

Ответ:

х=45

Объяснение:

3Х+78=108

3Х=108-78

3Х=30

Х=30÷3

Х=10