Гвинт гелікоптера за 0,5 хвилини здійснює 600 обертів Чому дорівнює період обертання гвинта​


Ответы на вопрос

Отвечает Добрынин Даниил.

Ответ:

Ответ:

Объяснение:

Дано:

t = 0,5 мин =30 с

n = 600

_____________

T - ?

Период:

T = t / n

T = 30 / 600 = 0,05 c